חפש

רינה שיינברג
תחומי עיסוק: פוריות- ייעוץ וליווי אישי עד הכניסה להריון ויצירת הריון תקין. יעוץ, תמיכה והכוונה לטיפולים הרפואיים המתקדמים ביותר המתאימים לך. כלים להתמודדות קלה עם טיפולי פוריות ולמיקוד הגוף בפריון. ליווי לטיפולים בחו"ל.
פוריות- ייעוץ וליווי אישי עד הכניסה להריון ויצירת הריון תקין.
יעוץ, תמיכה והכוונה לטיפולים הרפואיים המתקדמים ביותר המתאימים לך.
כלים להתמודדות קלה עם טיפולי פוריות ולמיקוד הגוף בפריון.
ליווי לטיפולים בחו"ל.

לקבלת פרטים מלאי את הטופס בדף זה.
פסיכולוגית מנוסה ומטופלת פוריות לשעבר בעצמה.
התוצאות המהירות מאד שמפיקים הנשים/זוגות שהגיעו אלי, מאפשרים להם לקבל חייהם בחזרה ולהחלץ מהסיוט ששמו "טיפולי פוריות" :סיכוייהם להריון גדלים משמעותית, ההריון כשמופיע תקין, הקושי וטיפולי הפוריות לא שולטים יותר בחייהם, וגופם בריא יותר. זה קורה בזכות דרך שיטת העבודה והלווי הייחודיים, החדשנים, המקיפים שמותאמים אישית לכל אחד ואחת מכם.

לקבלת פרטים מלאי את הטופס בדף זה.
 
שיטה זו זכתה לכינוי "פת"ח" שהם ראשי התיבות של 3 רכיבי השיטה:
 
פורמלי- דהיינו סיוע בחשיפת השיטות החדשות ביותר הקיימות ליצירת הריון בארץ ובעולם, יעוץ לגבי התהליכים המתאימים לך ביותר בכל נקודת זמן, סיוע בבחינת האופציות וקבלת החלטות מול סבך הפרוצדורות, הגישות המומחים השונים והתהליכים הרפואיים. כך נפחית עמימות, בלבול, חוסר הבנות ונזרז למידת "השפה" הייחודית של עולם הפוריות.  
תומך- כאן את מקבלת לווי אישי במסע, שנתפר במיוחד עבורך. אני מלווה אותך לאורך כל הדרך עד ההריון בארץ ובחו"ל ואם תזקקי גם כמעט 24 שעות ביממה. כאן אנו נחפש דרכים נוספות , משלימות כדי למקסם סיכוייך להרות..  חשוב לא פחות, תלמדי כיצד לחזק את הגוף שלך, להחזירו לאיזון ומיקודו ביצירת הריון.
 
חשיבתי ורגשי-  רכיב זה בשיטה, מקנה לך את הכלים והאסטרטגיות המעשיות לשינויי חשיבה,  שיאפשרו לך לא להתרסק, לא להתאכזב במידה בה את מתאכזבת היום, לעבור בקלות וללא סבל וצער מיותרים את הטיפולים-המשברים והאכזבות שמובנות בתוכם, ולהחזיר איזון לחייך. כאן את בעצם מקבלת את הכלים לחיים מלאים ושמחים לצד טיפולי הפוריות (בניגוד למצב בו הטיפולים משתלטים על כל חייך, מחשבותיך ומכפיפים קומתך ).
 
עבודה על רכיב זה בשיטה מאפשר לך גם  ל"אוורר את הרגשות שלך, להבין למה את מרגישה כך וגם לקבל כלים וטיפים להתמודדות עם מצבי המתח והחששות העולים אצלך במהלך המסע הזה
 
לסיכום, כשמה כן היא. השיטה פותחת פתח ודרך שקודם לא הייתה גלויה לך להצלחה והריון לרוגע, שלווה, קבלה, זוגיות טובה, איזון ובריאות. פתח למקסום פעילות האיברים וההורמונים המשפיעים על ביוץ, עובי רירית ויכולת להכנס להריון ולשמרו . להפיכתך לאמא . 

לקבלת פרטים מלאו את הטופס בדף זה.